Polski English

Najważniejsze informacje prasowe z dnia 28 kwietnia 2021 r.

czw., 04/29/2021 - 07:54 -- Gwarant

1.    Paragon trzeba wydrukować

Tagi: interpretacja indywidualna, VAT, paragon, 

Sklep internetowy nie prześle klientom paragonu w formacie pdf. Chociaż przepisy dopuszczają  takie przekazanie, na rynku nie ma urządzeń spełniających wymagania techniczne pozwalające na przekazywanie konsumentom paragonów w formie elektronicznej.

Źródło: Rzeczpospolita

Autor: Monika Pogroszewska

Tytuł: E-paragony jeszcze nie teraz, sprzedawca musi wydać drukowany - interpretacja podatkowa

Link:https://www.rp.pl/Firma/304289986-E-paragony-jeszcze-nie-teraz-sprzedawca-musi-wydac-drukowany---interpretacja-podatkowa.html

 

2.    Bilet jako faktura – zniknie limit kilometrów

Tagi:  VAT, bilet, faktura, 

Bilet przy spełnieniu określonych warunków będzie mógł pełnić funkcję paragonu, także przy przejazdach poniżej 50 km.

Źródło: Infor.pl

Autor: Paweł Huczko

Tytuł: Bilet jednorazowy za przejazd jako faktura - znika limit kilometrów

Link:https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/vat/faktura/5241015,Bilet-jednorazowy-za-przejazd-jako-faktura-znika-limit-kilometrow.html

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."