Polski English

Najważniejsze informacje prasowe z dnia 25 sierpnia 2021 r.

pon., 09/06/2021 - 07:24 -- Gwarant

1.    Nowe przepisy dotyczące składki zdrowotnej są dziurawe i pełne sprzeczności

 

Tagi: Polski Ład, składka zdrowotna, 

 

Zmiany obliczaniu składki zdrowotnej proponowane przez Polski Ład uniemożliwią oskładkowanie wspólnika jednoosobowej spółki z o.o.

 

Źródło: Prawo.pl

Autor: Grażyna J. Leśniak

Tytuł: Jak nie płacić składki zdrowotnej? Przedsiębiorcom pomógł...

projektodawca

Link:https://www.prawo.pl/kadry/czy-i-od-jakiego-wymiaru-maja-placic-skladke-zdrowotna-wspolnicy,510212.html

 

 

2.    Będzie mniej trudności przy podpisywaniu sprawozdań finansowych

 

Tagi:  ustawa o rachunkowości, sprawozdanie finansowe

 

Sprawozdanie finansowe będzie mógł podpisać jeden członek zarządu pod warunkiem, że pozostali złożą zgodne oświadczenie, że dokument jest zgodny z ustawą o rachunkowości.

 

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Autor:  Łukasz Zalewski

Tytuł: Rząd za podpisywaniem sprawozdań przez jedną osobę z zarządu

Link:https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/8231099,nowelizacja-ustawy-o-rachunkowosci-sprawozdanie-finansowe-podpis-zarzad.html

SIMEX

Zespół biura rachunkowego „GWARANT” to specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym.  Jeśli szukasz kompleksowej merytorycznej obsługi i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu - skontaktuj się z biurem GWARANT

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."