Polski English

Najważniejsze informacje prasowe z dnia 15 kwietnia 2021 r.

pt., 04/16/2021 - 08:18 -- Gwarant

1.    Integracja online także bez PIT

Tagi: PIT, interpretacja indywidualna, spotkanie integracyjne,

Do spotkań integracyjnych organizowanych online można stosować podobne zasady jak do spotkań w formie stacjonarnej – jeżeli pracodawca zaprosi wszystkich pracowników i nie da się przypisać korzyści poszczególnym pracownikom, przychód po stronie pracownika nie wystąpi.

Źródło: Rzeczpospolita

Autor: Małgorzata Śleziak

Tytuł: Czy integracja online obciąży pracowników podatkiem?

Link:https://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/304149970-Czy-integracja-online-obciazy-pracownikow-podatkiem.html

 

2.    Wydatki z karty pracownika można rozliczyć w kosztach

Tagi:  podatek dochodowy, delegacje, rozliczenie, 

Koszt delegacji opłacony z prywatnej karty pracownika może zostać rozliczony przez pracodawcę pod warunkiem właściwego udokumentowania.

Źródło: Rzeczpospolita

Autor: Lidia Rubińska

Tytuł: Wydatki zapłacone kartą w podróży służbowej są kosztem pracodawcy

Link:https://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/304139954-Wydatki-zaplacone-karta-wpodrozy-sluzbowej-sa-kosztem-pracodawcy.html

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."