Polski English

najważniejsze informacje prasowe z 9 czerwca 2020 r.

śr., 06/10/2020 - 07:23 -- Gwarant

1.    Ulga dla młodych z pułapkami

Tagi:  PIT, ulga dla młodych

Przychód osiągnięty z tytułu realizacji zadań zlecanych przez kontrahenta pracodawcy (prowizja) będzie opodatkowany na zasadach ogólnych nawet jeżeli pracownik nie ukończył 26 roku życia.

Źródło: Rzeczpospolita
Autor: Monika Pogroszewska
Tytuł: Ulga w PIT dla młodych - na co uważać
Link: https://www.rp.pl/Podatki/306099986-Ulga-w-PIT-dla-mlodych---na-co-uwazac.html

2.    Nowy JPK – jakie warunki dla podpisu elektronicznego

Tagi: VAT, JPK, podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny powinien zawierać NIP bądź PESEL właściciela.

Źródło: Infor.pl
Tytuł: Podpis kwalifikowany w nowym środowisku JPK
Link: https://inforfk.pl/aktualnosci/7738833,Podpis-kwalifikowany-w-nowym-srodowisku-JPK.html

SIMEX

Zespół biura rachunkowego „GWARANT” to specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym.  Jeśli szukasz kompleksowej merytorycznej obsługi i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu - skontaktuj się z biurem GWARANT

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."