Polski English

najważniejsze informacje prasowe z 7 sierpnia 2020 r.

pon., 08/10/2020 - 07:13 -- Gwarant

1.    Domek letniskowy również może dać ulgę w PIT

Tagi:  interpretacja indywidualna, PIT, ulga mieszkaniowa,

Zakup domku letniskowego, jeżeli służyć będzie celom mieszkaniowym a nie rekreacyjnym, może dać prawo do ulgi mieszkaniowej.

Źródło: Rzeczpospolita
Autor: Przemysław Wojtasik
Tytuł: Dom letniskowy może dać ulgę mieszkaniową w PIT
Link: https://www.rp.pl/Podatki/200809677-Dom-letniskowy-moze-dac-ulge-mieszkaniowa-w-PIT.html

2.    Bon turystyczny można wykorzystać także za usługę dla rodziców

Tagi: bon turystyczny,

Jeżeli usługodawca świadczący usługę hotelową zwalnia z opłat za pobyt dziecko do ukończenia określonego wieku, bon turystyczny może być wykorzystany do zapłaty za pobyt rodzica – potwierdziło Ministerstwo Rozwoju.

Źródło: Infor.pl
Autor: PAP
Tytuł: Bon turystyczny a zwolnienie dziecka z opłaty za pobyt
Link: https://www.infor.pl/prawo/dziecko-i-prawo/500-plus/4655298,Bon-turystyczny-a-zwolnienie-dziecka-z-oplaty-za-pobyt.html

SIMEX

Zespół biura rachunkowego „GWARANT” to specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym.  Jeśli szukasz kompleksowej merytorycznej obsługi i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu - skontaktuj się z biurem GWARANT

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."