Polski English

najważniejsze informacje prasowe z 24 czerwca 2020 r.

śr., 06/24/2020 - 07:21 -- Gwarant

1.    Internet a działalność badawczo – rozwojowa

Tagi:  interpretacja indywidualna, PIT, przychód, nexus

Wydatki na dostęp do internetu mogą być uznane za koszt faktycznie poniesiony na działalność badawczo – rozwojową i być uwzględnione przy kalkulacji współczynnika nexus.

Źródło: Prawo.pl
Autor: Wiesława Moczydłowska
Tytuł: Internet kosztem kwalifikowanym programisty
Link: https://www.prawo.pl/podatki/internet-kosztem-kwalifikowanym-programisty-interpretacja,501198.html

2.    Ostatnie dni na skorzystanie z umorzenia składek ZUS

Tagi: tarcza antykryzysowa, składki ZUS, umorzenie

Jedynie do 30 czerwca można wnioskować o zwolnienie z opłacania składek.

Źródło: Infor.pl
Tytuł: 30 czerwca 2020 r. mija termin na wnioski o zwolnienie ze składek ZUS!
Link: https://kadry.infor.pl/wiadomosci/4611512,30-czerwca-2020-r-mija-termin-na-wnioski-o-zwolnienie-ze-skladek-ZUS.html

SIMEX

Zespół biura rachunkowego „GWARANT” to specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym.  Jeśli szukasz kompleksowej merytorycznej obsługi i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu - skontaktuj się z biurem GWARANT

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."