Polski English

najważniejsze informacje prasowe z 1 czerwca 2020 r.

wt., 06/02/2020 - 08:13 -- Gwarant

1.    IFT-2R – termin na złożenie ponownie przesunięty

Tagi:  WHT, podatek u źródła, IFT,

Termin na złożenie IFT-2R pierwotnie odsunięty na koniec maja 2020 r. zostaje przedłużony do 31 lipca 2020 r.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
Autor: Mariusz Szulc
Tytuł: Jeszcze więcej czasu na złożenie IFT-2R
Link: https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1480381,podatek-u-zrodla-termin-na-ift-2r.html

2.    Kasy online – przepisy weszły w życie

Tagi: VAT, kasa online,

1 czerwca zaczynają obowiązywać przepisy rozporządzenia umożliwiającego wybranym branżom stosowanie kas w postaci oprogramowania (wykaz branż znajduje się w załączniku).

Źródło: sip.lex.pl
Link: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/grupy-podatnikow-lub-rodzaje-czynnosci-w-odniesieniu-do-ktorych-18993521

SIMEX

Zespół biura rachunkowego „GWARANT” to specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym.  Jeśli szukasz kompleksowej merytorycznej obsługi i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu - skontaktuj się z biurem GWARANT

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."